Recenze

Rekonstrukce kuchyně 2019 a elektro v bytě 2+1 Hrabůvka

Renáta S. | 03.05.2021
Spokojenost,mohu vřele doporučit. Dobře odvedená práce. Děkuji.

Doporučuji

Petra Konečná | 13.05.2020
Děkuji skvělému týmu dvou mladých chlapů za kvalitně a rychle provedenou práci na mém domečku. Nastoupili v minulém roce po neúspěšné firmě mladých elektrikářů a s žádným mým požadavkem neměli problém. V letošním roce jsem si je na základě kvalitní práce pozvala znovu. Potřebovala jsem navést elektřinu do vedlejší budovy, což obnášelo i výkopové práce. Opět žádný problém. A aby toho nebylo málo, tak jsem je požádala i o vyvedení vody ze sklepa na terasu a opět vše klaplo. Jsou úžasní, doporučuji všem!!!!

Elektroinstalace - pan Adamec Adam

Mirka 56 | 27.06.2019
Jsem nadmíru spokojená. Pan Adamec je velmi pečlivý profesionál a dovede poradit i se vzhledem svítidel a s jejich sílou, rozmístěním . Řešila jsem velmi členitý a veliký pokoj. Se vším mi poradil a výsledek je skvělý. Do podrobností byla zpracována zakázka, a do stejných podrobností byla i provedena. Vždy jsem měla předem všechny informace. Po každé práci vše uklizeno. Výsledek je opravdu krásný.
Pan Adamec spolupracuje s panem Pavlem Vrtělem
( odkaz v závěru webových stránek- Zednické práce) a mohu jen napsat , že je to velmi poctivá parta profesionálů!
Děkuji.

Rekonstrukce elektro - panelový byt 1+1

Steuer - Opava | 31.05.2019
Rekonstrukce elektro včetně nového přívodu do bytu proběhla naprosto bez problémů, rychle a v pořádku, problémy nastaly až při znovuzapojení při rekonstrukci odpojeného domácího telefonu, telefon již nebyl zapojen a některé přívodní kabely byly během rekonstrukce nechtěně přerušeny s odkazem, že bude uvedeno vše do pořádku. Posléze mi bylo řečeno, že domácí telefon nefungoval i před rekonstrukcí. Reklamace na poškození nebyla uznána a pan Adamec již dále na uvedení do původního stavu nereagoval a považoval reklamaci za uzavřenou. Musel jsem řešit jinou firmou, která prokázala, že byl kabel přerušen v místě provedené rekonstrukce a dali vše do pořádku. Přeposlal jsem výsledek panu Adamci, počkal další týden na reakci, bohužel bez reakce tak píši po třech měsících tuto recenzi. Dobrá práce až bohužel na tuto kaňku která zhořkla. Dnes již telefon ke spokojenosti opět funguje.

Re: Rekonstrukce elektro - panelový byt 1+1

Adamec Adam | 26.06.2019
Během vyřizování této reklamace jsem byl bohužel v nemocnic. Proto jsem najal firmu,která mi předala protokol o prohlídce zařízení s tím že závada není mnou zaviněná. Bohužel zde taky není zmíněno že danou kabeláž poškodila zednická firma najatá panem domácím. Tato firma kabeláž trčící ze zdi usekla a zaomítala.

Na jedničku :)

Eva Richterová | 27.02.2019
S prací pane Adamce jsem byla velmi spokojená. Můžu jen doporučit .

Doporučuji

Zajíc M. | 23.02.2019
Kvalitně a rychle odvedená práce. Naprostá spojenost.

Doporučení

Jana Lísková | 20.02.2019
Prováděla jsem rekonstrukci koupelny. Elektrikářské práce dělal pan Adamec. Byl vstřícný, ochotný, rychlý, práci odvedl kvalitně. Mohu jen doporučit.

Koupelna

Silvie L. | 14.02.2019
Práci pana Adamce můžu jen doporučit. Pružně reaguje, drží slovo, odvádí precizní práci dle domluvy ve stanoveném termínu. ZŠ nás opravdu spokojenost.

Spokojenost

Lipták M. | 14.02.2019
Přišli, viděli a zvítězili :-)
Za 2 dny hotovo, rychle a kvalitně, mohu jen doporučit.
1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Elektromontáže a revize - Adamec Adam ič.:87927632
mob.: 720 112 939
email : adamec.adam@email.cz